Vážení zákazníci, omlouváme se, ale operátoři na naší zákaznické lince v těchto dnech řeší větší počet požadavků, než je obvyklé. Abyste se vyhnuli čekání na telefonu, využijte naši samoobsluhu. Pokud vám letos končí závazek, budeme vás brzy kontaktovat s novou nabídkou a cenou ještě více pod stropem. Více informací

Snižujeme ceny
energií, kdykoli to jde

Sjednejte si online smlouvu pro nové odběrné místo a získejte jednorázovou slevu 1 000 Kč do ročního vyúčtování.  Akce platí do 30. 9. 2023

 • Cena elektřiny 4 659 Kč/MWh vč. DPH (3 850 Kč/MWh bez DPH)
 • Cena plynu 2 104 Kč/MWh vč. DPH (1 739 Kč/MWh bez DPH)
 • Fixovaná cena na 12 měsíců a chytrá zásuvka zdarma
close
 • Zadejte své telefonní číslo a my se co nejdřív ozveme

  zásuvka centropol Ke každé kalkulaci od nás obdržíte chytrou zásuvku zdarma
 • Aby byla naše nabídka co nejpřesnější, připravte si své poslední vyúčtování. Už jen za nezávaznou nabídku od nás obdržíte chytrou zásuvku zdarma.

  Odesláním berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výhodně

Výhodnou cenou za energie a malou odměnou k nabídce či online smlouvě to u nás teprve začíná. Dále našim zákazníkům nabízíme atraktivní slevy u našich partnerů.

Slevy a další výhody ->

Zastropované ceny energií

Zastropování cen zřejmě na konci roku skončí. Zákazníky se závazkem do konce roku budeme brzy kontaktovat s novou výhodnou nabídkou. Pro ostatní chystáme řešení, které je také dostane pod cenový strop.

Více informací →

S péčí a pochopením

Naše služby stále zlepšujeme a nasloucháme tomu, co říkáte. Na GoogluSeznamu jsme díky vám nejlépe hodnoceným dodavatelem za poslední rok.

Do samoobsluhy →

Šetřit energiemi má smysl

Stále nám záleží na tom, abyste věděli, kde je opravdu efektivní začít šetřit a snížit si tak náklady za energie i v době klesajících cen na velkoobchodních trzích.  Proto pro vás hledáme a počítáme stále nové tipy, jak snížit spotřebu elektřiny vaší domácnosti. Našim zákazníkům je dokonce přidáváme do každé faktury.

samoobsluha

Tady jste vždy první na řadě

V naší online samoobsluze jste vždy první na řadě. Sami tak bez čekání můžete třeba:

 • upravit kontaktní údaje
 • nastavit formu vyúčtování i plateb…
 • postarat se o energie svým blízkým a spoustu dalšího

Vlastní fotovoltaika

Zvýšit energetickou soběstačnost s vaší fotovoltaickou elektrárnou vám pomůžeme od prvního písmene v projektu až po poslední šroubek na střeše.

fotovoltaika_ilustrace

Říkají o nás…

Záleží nám na tom, jak nás hodnotíte. Když narazíme v recenzích na problém, snažíme se ho okamžitě řešit a uživatele kontaktovat. Vybrané recenze:

Přibližujeme svět energetiky

Vznikli jsme roku 2002 a naší vizí je přibližovat svět energií lidem. Mluvit srozumitelným jazykem, poskytovat maximální péči, nabízet výhodnější ceny a být k dispozici, když nás potřebujete. Staráme se o 289 000 odběrných míst, do kterých dodáváme energie rodinám, firmám, obcím i krajům. Vážíme si toho a pokračujeme v našem úsilí o proměnu energetického trhu.

Férová energie
Férová energie

Bojujeme za férový trh s energiemi, v minulosti jsme například iniciovali sepsání Deklarace dodavatelů elektřiny a plynu, která předběhla novelu energetického zákona. V dnešní složité době nečekáme a jednáme se členy vlády. Předkládáme návrh, kterým by se mohla řídit cena silové elektřiny na velkoobchodním trhu.

Jsme posedlí úsporami
Jsme posedlí úsporami

Minimalizujeme náklady a energie nakupujeme co nejvýhodněji. Abychom společně šetřili vaši peněženku i životní prostředí, hledáme pro vás cestu, jak snižovat spotřebu.

Nasloucháme zákazníkům
Nasloucháme zákazníkům

Neustále sbíráme vaše podněty a ty pak promítáme do podoby našich služeb. Řešíme vaše potřeby. Třeba unikátním Stěhovacím balíčkem. Naše smlouvy a vyúčtování jsou psané lidsky, aby jim rozuměl opravdu každý.