Stěhujete se? Nezapomeňte na přepis energií!

Stěhujete se? Přepis elektřiny a plynu nemusí být noční můrou

Stěhujete se?

Pokud se stěhujete, je třeba myslet nejen na odhlášení odběru elektřiny a plynu, ale i přihlášení v místě vašeho nového bydliště. Se správným dodavatelem ale nemusí být celý proces nijak náročný. V Centropolu téměř vše vyřešíme za vás.

Prvním krokem je ukončení stávající smlouvy, kdy stačí vyplnit Žádost a přiložit kopii dokladu o změně bydliště. Jako doklad o změně může posloužit ukončení nájemní smlouvy, výpis z katastru nemovitostí nebo kupní smlouva. Oba dokumenty následně zašlete e-mailem na obchod@centropol.cz nebo poštou na adresu CENTROPOL ENERGY, a.s., Vaníčkova 1594/1, 400 01 Ústí nad Labem.

Dobře, tím je vyřešena stará smlouva. Jak ale budu svítit a topit v novém bydlení?

Úplně jednoduše! S nově uzavřenou smlouvou

Včas se s vámi spojíme, abychom domluvili vše potřebné, žádné starosti navíc. Pokud se stěhujete do podnájmu, rádi za vás vše vyřídíme i s majitelem bytu. A kdyby bylo třeba, můžete nás samozřejmě kontaktovat i sami na telefonním čísle 478 575 555 nebo pomocí kontaktního formuláře.

Můžete se vydat jinou cestou

Rozhodnutí je samozřejmě jen a pouze na vás, ale pokud se rozhodnete zůstat s námi, budeme i nadále dělat vše pro vaši spokojenost a bezstarostné dodávky energií.

A co bude s původním bytem či domem?

Pomůžeme i novým nájemníkům

Pokud jste s našimi službami spokojení, určitě nás můžete doporučit novým nájemníkům. Celý proces bude mnohem jednodušší, než kdyby sháněli nového dodavatele.

Stěhujete se?

V neobydleném objektu odmontujeme elektroměr a plynoměr

případě, že se po vás do objektu nikdo nestěhuje, v Žádosti o ukončení smlouvy zaškrtněte jako způsob ukončení „demontáž elektroměru/plynoměru“. My pak do 20 dnů od ukončení smlouvy vše odmontujeme a je hotovo. 

A je hotovo!

Vidíte? Věda to rozhodně není a nečeká vás téměř žádná práce. Bez starostí si pak můžete užívat své nové bydlení se vším všudy.