Snižte své platby za elektřinu na minimum

Máte garáž, chatu, chalupu nebo malý byt?

Produkt MINI je tu přesně pro vás! Díky minimálním pevným měsíčním platbám zaplatíte jen tolik, kolik skutečně spotřebujete. Můžete tak za elektřinu ušetřit až 30 %. Jde o ideální produkt pro každého, kdo elektřiny ve svém bytě spotřebuje jen minimální množství – například mladé lidi nebo seniory. Ale hlavně pro vlastníky objektů využívaných jen sporadicky, případně pouze během sezóny, jako jsou chaty, chalupy, garáže, klubovny nebo zkušebny.
 

 

 

 

Sleva 12 %

na další produkt

Přemýšlíte, že využijete výhod produktu MINI? Pak pro vás máme ještě jednu dobrou zprávu. U každé další smlouvy, kterou u nás uzavřete, získáte slevu 12% z ceny silové elektřiny nebo plynu na dobu 12 měsíců.

schema slevy

 

Příběh Tomáše

Tomáš má garáž a byt ve městě. V garáži ročně spotřebuje kolem 0,5 MWh, což pro něj dosud znamenalo výdaj 4 050 Kč každý rok. Připadalo mu to zbytečně moc, a proto přešel na tarif MINI.

Dnes platí Tomáš za stejnou spotřebu ročně 3 200 Kč. To se rovná 20% úspoře za elektřinu oproti předchozímu dodavateli. A navíc ještě získal slevu 12 % na elektřinu ve svém bytě.

Inspirujte se příběhem Tomáše a zjistěte, kolik byste na poplatcích za elektřinu mohli ušetřit vy.
 

Zadejte svůj kontakt, ozveme se