Centropol má nejlepší web mezi průmyslovými a energetickými firmami v ČR

22. 11. 2017

Společnost CENTROPOL ENERGY, a,s, uspěla mezí 222 projekty a zvítězila se svými webovými stránkami v 16. ročníku soutěže WebTop100 v kategorii Průmysl a energetika. U odborné poroty získaly nejvyšší ocenění její webové stránky www.centropol.cz. Web pro tohoto předního dodavatele elektřiny a plynu v České republice připravila společnost SYMBIO Digital.

 

Uživatelskou přívětivost, kvalitní obsah a strukturu ocenila porota prestižní soutěže WebTop100 u webové stránky společnosti CENTROPOL ENERGY. V celkovém hodnocení obdržely nejvíce bodů právě za uživatelskou přívětivost, členové poroty se shodli na jejím skvělém a inspirativním řešení. „Celkově jsou stránky velmi jemně a pěkně sladěny. V samotném prohlížení a provádění uživatelských průchodů nemám sebemenší problém,“ uvedl ke grafické stránce člen poroty Jakub Jordanidis. Vysoké hodnocení od porotců získal i obsah informací.

 

„Prvního místa v kategorii průmysl a energetika si velice vážíme, je to skvělá zpráva. Tím, že porotci ocenili kvalitu a uživatelskou přívětivost našeho webu, ohodnotili současně naši snahu mít spokojeného zákazníka,“ uvedla Tereza Chládková, specialistka marketingové komunikace společnosti Centropol.

 

Úspěch v soutěži přivítali i zástupci SYMBIO Digital, kteří určitě budou slavit. Projekt jsme realizovali od začátku až po finální spuštění a veškerý obsah jsme připravili na základě uživatelského výzkumu a úvodní analýzy. Naším úkolem bylo přehledně představit produkty a služby Centropolu v centrálním webu, zároveň pomáháme lidem pochopit problematiku složitého energetického trhu.,“ uvedl project Manager ve společnosti SYMBIO Digital Jan Franc.

 

Soutěž WebTop100 každoročně oceňuje kvalitu a profesionalitu webů a marketingových projektů českých firem. Do 16. ročníku se přihlásilo celkem 222 projektů, které ohodnotilo a zpětnou vazbu jim poskytlo na 60 expertů na jednotlivé oblasti digitálního marketingu.