Tiskové zprávy

CENTROPOL ENERGY otevřel v Ústí své první Zákaznické centrum

25. 2. 2011

CENTROPOL ENERGY otevřel v Ústí své první Zákaznické centrum

Společnost CENTROPOL ENERGY, druhý největší alternativní dodavatel elektřiny a zemního plynu, na konci února otevřel v Ústí nad Labem své první Zákaznické centrum. Cílem centra, které je přímo v budově sídla společnosti, je posílit kvalitu služeb zákazníkům, jejichž počet roste měsíčně o více než 10.000. Do budoucna CENTROPOL ENERGY nevylučuje, v případě potřeby, vybudování dalšího Zákaznického centra v některém z velkých měst. CENTROPOL ENERGY má své zastoupení také v Brně, Plzni a Hradci Králové.

„Otevřením Zákaznického centra reagujeme na rostoucí počet našich zákazníků a zájem některých z nich vyřídit své požadavky osobně, přímo s pracovníky naší společnosti. Chceme jim poskytnout komfortní zázemí s možností vyřídit veškeré požadavky ohledně dodávky elektřiny a plynu, případně uzavřít novou smlouvu na dodávku elektřiny i plynu," řekl obchodní ředitel a člen představenstva CENTROPOL ENERGY Lukáš Pokrupa. Zákaznické centrum je otevřeno ve všedních dnech od 8:00 ráno do odpoledních hodin.

CENTROPOL ENERGY má v současné době své kanceláře v Brně, Plzni a Hradci Králové. "Do budoucna nevylučujeme, že bychom podobné Zákaznické centrum, pokud to bude potřeba, vybudovali v některém z velkých měst," doplnil Lukáš Pokrupa.

CENTROPOL ENERGY se orientuje na dodávky elektřiny především pro samosprávu, státní správu a malé a střední podniky. Významné podíly na trhu ale získává také v segmentu domácností. Vůči ostatním dodavatelům se snaží vymezit garantovanou nižší cenou pro zákazníky připojené z nízkého napětí.

CENTROPOL ENERGY působí na trhu s elektřinou od roku 2007, zemní plyn začal nově dodávat na začátku loňského roku. Firma loni meziročně téměř zdvojnásobila tržby za prodej elektřiny a zemního plynu na 2,1 miliardy korun. Na konci loňského roku měla společnost zhruba 150.000 zákazníků.

Zákaznické centrum Ústí nad LabemZákaznické centrum Ústí nad LabemZákaznické centrum Ústí nad Labem

 

Pomozte nám zlepšit web

Smyslem naší práce je ušetřit vám peníze i starosti, abyste byli spokojení a mohli svou energii věnovat těm, kteří ji potřebují.

Web neustále zlepšujeme. A budeme moc rádi, pokud nám v tom pomůžete. Vyplňte, prosím, dvanáct jednoduchých otázek v dotazníku, ať víme, co vás nejvíc trápí. Děkujeme!

Pomozte nám zlepšit web