CENTROPOL letos plánuje růst tržeb na 7 mld. Kč a 400.000 zákazníků

14. 3. 2014

"Očekáváme, že CENTROPOL ENERGY poroste zhruba stejně, jako v loňském roce. Přestože se trh s energiemi dále naplňuje, plánujeme další růst počtu zákazníků, a to zhruba na úrovni 60.000, jak na elektřině, tak na plynu. Přiblížíme se tak hranici 400.000 zákazníků. S tím souvisí i plánovaný růst tržeb firmy zhruba o pětinu na 7 miliard korun," řekl obchodní ředitel a člen představenstva společnost Lukáš Pokrupa.  

CENTROPOL ENERGY očekává další konsolidaci trhu alternativních dodavatelů energií. "V letošním roce se po vzoru Českého energetického centra zřejmě objeví další menší hráči na trhu, kteří se rozhodnou nabídnout svůj zákaznický kmen. Jsme připraveni se aktivně účastnit jednání o převzetí těchto menších hráčů," uvedl Lukáš Pokrupa.

Ceny energií, především elektřiny by se neměly v letošním roce zvyšovat. "Vzhledem ke stagnaci či mírnému propadu většiny ekonomik v Evropě a současné stabilní kapacitě zdrojů na výrobu elektřiny spíše očekáváme další pokles cen silové elektřiny na trzích," uvedl Lukáš Pokrupa.

Mobilní operátor skupiny CENTROPOL ještě letos
V letošním roce bude skupina CENTROPOL, jejíž je CENTROPOL ENERGY součástí, investovat přes 100 milionů korun na rozjezd mobilního operátora. "Spuštění mobilního operátora plánujeme ve druhé polovině roku. Chceme služby nabízet našim stávajícím, ale i zcela novým zákazníkům," uvedl Lukáš Pokrupa. Na podporu rozjezdu nové služby počítá skupina s marketingovými výdaji v řádu desítek milionů korun.

VÝPRODEJ LOŇSKÝCH CEN

Začala u nás netypická akce – vyprodáváme loňské ceny energií. Ušetřete s loňskými cenami na elektřině až 21 % a na plynu až 15 %. Nevěříte? Přijďte na jednu z našich akčních poboček a přesvědčte se.

Totální výprodej loňských cen – úspora až 21%