CENTROPOL TELECOM sráží ceny volání

18. 8. 2014

„Přicházíme s tarifem, který je šitý na míru našemu typickému zákazníkovi. Za 299 Kč zákazník nyní získá 100 min. do ostatních sítí, 30 SMS do ostatních sítí a především neomezené volání a SMS v síti Centropol,“ říká ředitel CENTROPOL TELECOM Michal Hájek. Další součástí tarifu VÍCE je 150 MB dat.

Centropol i nadále nabízí tarif CELÁ RODINA s neomezeným voláním a odesíláním SMS až mezi 5 členyMobilní rodiny za pouhých 133 Kč. Volání a SMS do ostatních sítí jsou za pouhou 1,50 Kč. Beze změn také zůstává neomezený tarif JAK CHCI za 695 Kč měsíčně.

Novinkou je tarif KRÁTCE, který za cenu 29 Kč měsíčně nabízí minutu volání za 1,80 Kč a SMS za 1,40 Kč.„Tento tarif je určen všem zákazníkům, kteří volají jen občas a nechtějí platit zbytečně velký paušál,“ dodává Michal Hájek.

CENTROPOL TELECOM i nadále zvýhodňuje zákazníky, kteří od CENTROPOL ENERGY odebírají elektřinu nebo zemní plyn. Tito zákazníci získají ke svému tarifu až 50 volných minut do všech sítí zdarma.

Všechny tarify jsou samozřejmě sjednávány bez závazku.

CENTROPOL TELECOM patří do skupiny CENTROPOL HOLDING společně s jedním z největších dodavatelů elektřiny a plynu na českém trhu CENTROPOL ENERGY. CPT se stal od září 2013 prvním virtuálním operátorem zaměřeným na domácnosti.