Tiskové zprávy

CENTROPOL získal Ústecký kraj, bude mu dva roky dodávat elektřinu i plyn

9. 4. 2014

„Jsme rádi, že se mezi naše významné zákazníky zařadil Ústecký kraj. Díky dodávkám elektřiny a zemního plynu od CENTROPOL ENERGY ušetří významné finanční prostředky. Ústecký kraj, ve kterém má naše společnost sídlo, se tak zařadil mezi rostoucí počet velkých zákazníků z oblasti státní správy a samosprávy, kteří s námi především díky nízkým cenám a servisu spolupracují,“ uvedl obchodní ředitel a člen představenstva CENTROPOL ENERGY Lukáš Pokrupa. CENTROPOL ENERGY dodává již nyní energie několika ministerstvům, krajům i krajským městům.

Ústecký kraj a jeho příspěvkové organizace odeberou za téměř dva roky celkově zhruba 60 GWh elektřiny a zhruba stejné množství zemního plynu. Vedle samotného krajského úřadu půjde například o dodávky pro školy, ústavy sociální péče, správy a údržby silnic, záchranné služby a další organizace. „Celkově půjde o více než 50 odběrných míst. Dodávky se budou týkat také Krajské zdravotní, které dodáváme elektřinu již od podzimu loňského roku,“ doplnil Lukáš Pokrupa. 

Pomozte nám zlepšit web

Smyslem naší práce je ušetřit vám peníze i starosti, abyste byli spokojení a mohli svou energii věnovat těm, kteří ji potřebují.

Web neustále zlepšujeme. A budeme moc rádi, pokud nám v tom pomůžete. Vyplňte, prosím, dvanáct jednoduchých otázek v dotazníku, ať víme, co vás nejvíc trápí. Děkujeme!

Pomozte nám zlepšit web