Elektřinu od Centropolu bude odebírat Ministerstvo financí

5. 9. 2014

Ministerstvo financí patří k úřadům, které energie nakupují už nějaký čas prostřednictvím komoditní burzy a získávají tak, díky konkurenčnímu boji, výhodné ceny. Ministerstvo financí je další z ústředních orgánů státní správy, které spoléhají na CENTROPOL ENERGY.  Společnost už podobně dodává například Ministerstvu práce a sociálních věcí, Ministerstvu zdravotnictví, Ministerstvu spravedlnosti či Ministerstvu vnitra. „V posledních měsících jsme mimořádně úspěšní v získávání významných zákazníků z řad státní správy a samosprávy, ale rozhodně to neznamená, že bychom to již považovali za samozřejmost. Konkurence je silná a my cítíme nejen radost, ale i velmi silnou odpovědnost“ říká předseda představenstva CENTROPOL ENERGY Aleš Graf.

Centropol bude v rámci smlouvy s Ministerstvem financí dodávat elektřinu například finančním úřadům, Generálnímu ředitelství cel, Generálnímu finančnímu ředitelství či Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. V hladině nízkého napětí bude dodáno 22 GWh za zhruba 23 milionů a ve vysokém napětí 20 GWh za zhruba 20 milionů.

VÝPRODEJ LOŇSKÝCH CEN

Začala u nás netypická akce – vyprodáváme loňské ceny energií. Ušetřete s loňskými cenami na elektřině až 21 % a na plynu až 15 %. Nevěříte? Přijďte na jednu z našich akčních poboček a přesvědčte se.

Totální výprodej loňských cen – úspora až 21%