Ministerstvu vnitra bude dodávat energie CENTROPOL. Stát ušetří 56 mil. Kč

8. 8. 2013

Dodávky elektřiny a zemního plynu, které bude zajišťovat největší alternativní dodavatel elektřiny, se netýkají pouze samotného úřadu ministerstva, ale zahrnují i policejní služebny, hasičské zbrojnice, státní archivy a další organizace zřizované ministerstvem. Elektrickou energii společnost ministerstvu dodávala už v předešlých třech letech. Ministerstvo totiž v zájmu úspor nakupuje energie již od roku 2010 na komoditní burze.

„Díky naší schopnosti nabídnout nejnižší ceny se pomalu stáváme tradičním dodavatelem energií nejen pro ministerstvo vnitra, ale i pro další orgány veřejné správy a samosprávy, které se v posledních letech snaží výrazně šetřit,“ komentuje novou smlouvu s ministerstvem vnitra obchodní ředitel a člen představenstva společnosti CENTROPOL ENERGY Lukáš Pokrupa.  Kromě ministerstva vnitra totiž CENTROPOL ENERGY dodává energie také například ministerstvu spravedlnosti, Moravskoslezskému nebo Středočeskému kraji, či krajským městům Ústí nad Labem, Jihlava nebo Pardubice.

VÝPRODEJ LOŇSKÝCH CEN

Začala u nás netypická akce – vyprodáváme loňské ceny energií. Ušetřete s loňskými cenami na elektřině až 21 % a na plynu až 15 %. Nevěříte? Přijďte na jednu z našich akčních poboček a přesvědčte se.

Totální výprodej loňských cen – úspora až 21%