Tiskové zprávy

Operátor CENTROPOL zlevňuje, konkuruje i předplaceným kartám

25. 2. 2014

„Po nejnovějším zvýhodnění našich tarifů se již lidem jednoznačně nevyplatí kupovat předplacené karty. V případě, že využijí některý náš nový tarif, mohou volat za nižší ceny  s minimálním měsíčním paušálem. Navíc se nemusí starat o to, kde si nabijí své kredity,“ řekl Lukáš Pokrupa, obchodní ředitel skupiny CENTROPOL, do které virtuální mobilní operátor CENTROPOL patří. 

Další úpravy výhodnějších podmínek se týkají tarifu Trochu, kde CENTROPOL k tarifu přidává 20 volných minut zdarma na celkových 50. Dále se navyšuje počet volných SMS na celkový počet 30 u tarifu Více. „Nově mohou také držitelé datových tarifů Chci data volat za 3 koruny za minutu a odesílat SMS do všech sítí v ČR za 2 koruny. Pro naše zákazníky pak připravujeme i další výhody,“ doplnil Boris Rajdl. 

Další úpravy výhodnějších podmínek se týkají tarifu Trochu, kde CENTROPOL k tarifu přidává 20 SMS zdarma na celkem 50. Další volné SMS na celkový počet 30 získávají také majitelé tarifu Více. „Nově mohou také držitelé datových tarifů Chci data volat za 3 koruny na minutu a odesílat SMS do všech sítí v ČR za 2 koruny. Pro naše zákazníky pak připravujeme i další výhody,“ doplnil Boris Rajdl. .

CENTROPOL má v současné době vysoko přes 10.000 zákazníků. Růst přitom zaznamenal především v posledních týdnech. „Očekáváme, že po ohlášených změnách dojde k dalšímu nárůstu počtu zákazníků,“ doplnil Lukáš Pokrupa. Mobilní operátor CENTROPOL vstoupil na trh 9. září 2013. Jako plnohodnotný virtuální operátor nabízí především paušální tarify. 

Pomozte nám zlepšit web

Smyslem naší práce je ušetřit vám peníze i starosti, abyste byli spokojení a mohli svou energii věnovat těm, kteří ji potřebují.

Web neustále zlepšujeme. A budeme moc rádi, pokud nám v tom pomůžete. Vyplňte, prosím, dvanáct jednoduchých otázek v dotazníku, ať víme, co vás nejvíc trápí. Děkujeme!

Pomozte nám zlepšit web