Otevíráme další kamenná zákaznická centra

30. 3. 2017

Stále více velkých společností se začíná vracet ke kamenným pobočkám a kromě moderní elektronické komunikace nabízejí také možnost osobního kontaktu. Tuto variantu preferují zejména starší lidé, kteří nepoužívají počítače ani chytré telefon.
„Naše průzkumy nám dlouhodobě naznačovaly, že řada našich zákazníků preferuje před anonymní elektronickou komunikací osobní kontakt. Naše první pobočky v Ústí nad Labem a Českých Budějovicích ukazují, že je to atraktivní volba nejen pro starší zákazníky,“ říká obchodní ředitel Centropolu Tomáš Hlaváček.


Centropol, který patří k největším dodavatelům elektřiny a plynu v České republice, na přelomu března a dubna expanduje do dalších krajů a otevírá hned tři nové kamenné pobočky. Tu první otevře společnost slavnostně dnes v Olomouci v blízkosti centra a magistrátu v ulici Erbenova. „O zákazníky se budou starat dva specialisté, kteří pomohou lidem z Olomouce a okolí nejen s přechodem od jiného dodavatele, ale také s jakýmkoliv dotazem na spotřebu, ceny nebo možnosti úspor,“ řekl regionální ředitel Centropolu pro Moravu Vladimír Baletka.


Hned na začátku příštího týdne se slavnostně otevírají další dvě pobočky. V pondělí 3. 4. v Teplicích a v úterý 4. 4. v Pardubicích.
„Do Teplic vždy patřilo místo, kam se lidé mohli chodit poradit s elektřinou a plynem a zájem je už teď velký. Zákazníci se často obávají, že ušetřit změnou dodavatele je příliš složité. Na naší pobočce vyřídíme vše za ně,“ vysvětluje regionální ředitel Centropolu pro severní Čechy Aleš Kaděra s tím, že na pobočce poradí se vším, co se vztahuje k energetice. Tepličtí najdou novou pobočku nedaleko centra přímo v areálu Arény 68.
Ve středu města najdou pobočku také v Pardubicích, a to ve Smilově ulici kousek od pěší zóny.

„Tři naši odborníci budou každý den připraveni poradit nejen zákazníkům Centropolu, ale každému, koho zajímají možnosti, jak ušetřit na elektřině nebo plynu, jaké spotřebiče používat nebo uvažují o využití solární energie,“ vysvětluje regionální ředitel Centropolu pro Prahu a východní Čechy Petr Vavřík. Všechny pobočky v Olomouci, Teplicích a Pardubicích se slavnostně otevírají v 10 hodin a první zákazníky čeká občerstvení. Ti, kteří uzavřou novou smlouvu na dodávky elektřiny nebo plynu, obdrží atraktivní dárky.​