Projekt Energie pomáhá rozdal vítězům foto soutěže energii za 45.000,- Kč

19. 2. 2014

„Těší nás, že fotografická soutěž po stopách projektů podpořených programem Energie pomáhá, se těšila tak velkému zájmu. Všem, kteří se jí zúčastnili, chci poděkovat za zaslané fotografie. Věříme, že si vítězové prostředky, které díky projektu ušetří, náležitě užijí,“ uvedl při předání cen třem vítězům Lukáš Pokrupa, obchodní ředitel CENTROPOL ENERGY, která dobročinný projekt Energie pomáhá vytvořila a financuje. 

Ve fotografické soutěži, která probíhala od října do konce listopadu loňského roku, měli účastníci posílat snímky z projektů podpořených fondem Energie pomáhá. Na roční spotřebu energií zdarma v hodnotě 25.000 korun se může těšit Jiří Černý, jehož fotografie získala od fanoušků více než 300 hlasů. Za ním se s fotografiemi z Dolského mlýna s více než 100 získanými hlasy umístily Veronika Juřenová a Renata Juřenové. Ty se mohou těšit na roční spotřebu energií zdarma v hodnotě 15.000 respektive 10.000 korun.

Celkově se do soutěže přihlásilo přes 30 fotografií, které získaly od fanoušků dohromady více než 1000 hlasů. Více informací najdete na webu www.energie-pomaha.cz.