Vedení společnosti

Image - Ing. Aleš Graf, MBA

Ing. Aleš Graf, MBA

Člen dozorčí rady

Aleš byl se skvělým nápadem ve správný okamžik na správném místě a nebál se postavit energetickým gigantům. Dnes vlastní a řídí jednoho z největších dodavatelů energií v ČR. Jak sám říká, měl štěstí i úspěch a dnes se proto snaží pomáhat těm, kteří neměli ani jedno.

Image - Ing. Jaromír Chabr

Ing. Jaromír Chabr

Ředitel společnosti, předseda představenstva

Jaromír je výkonným admirálem celé flotily. Jako zkušený bankéř se ve světě financí a byznysu pohybuje tak jistě jako naše elektřina v síti. Umí vést i naslouchat a díky tomu ví, kdy dobíjet baterky a kdy naopak upouštět plyn.

Image - Ing. Tomáš Hlaváček, MBA

Ing. Tomáš Hlaváček, MBA

Obchodní ředitel, člen představenstva

Obchod se v Tomášových rukách rychle usadil v čele firemního pelotonu a udává tempo, jak se na nejdůležitější část obchodní společnosti sluší. Jeho krédem je, že nic není nemožné a pokud ano, tak se s tím nemá význam zdržovat.

Image - Mgr. Tibor Flašík

Mgr. Tibor Flašík

Ředitel zákaznických služeb, člen představenstva

Klidná síla, která se jen tak nenechá vychýlit ze směru plavby. Jeho lidé jsou se zákazníky v dobrém i zlém, ale každopádně vždy na jejich straně. Jeho přesvědčením je, že lidé mají dost jiných starostí, tak proč by se měli stresovat s energiemi.

Image - Bc. Lukáš Komín

Bc. Lukáš Komín

ředitel ICT

Nečekejte asociálního podivína, který rozumí víc algoritmům než lidskému slovu. Lukáš je parťák a týmový hráč. Jeho „ajťáci“ mají k dispozici totální technologickou špičku na trhu a na servisu pro zákazníky je to znát. A k životu nepotřebuje být hrubý. Většinou mu stačí věta: „Že tě vymažu.“

Pomozte nám zlepšit web

Smyslem naší práce je ušetřit vám peníze i starosti, abyste byli spokojení a mohli svou energii věnovat těm, kteří ji potřebují.

Web neustále zlepšujeme. A budeme moc rádi, pokud nám v tom pomůžete. Vyplňte, prosím, dvanáct jednoduchých otázek v dotazníku, ať víme, co vás nejvíc trápí. Děkujeme!

Pomozte nám zlepšit web