Image - Ing. Aleš Graf, MBA

Ing. Aleš Graf, MBA

Majitel společnosti, předseda představenstva

Aleš byl se skvělým nápadem ve správný okamžik na správném místě a nebál se postavit energetickým gigantům. Jako majitel společnosti nestojí stranou a aktivně se podílí na strategických rozhodnutích v první linii. Jak sám říká, měl štěstí i úspěch a dnes se proto snaží pomáhat těm, kteří neměli ani jedno.

Image - Mgr. Tibor Flašík

Mgr. Tibor Flašík

Ředitel zákaznické zkušenosti, člen představenstva

Potřeby každého jednoho zákazníka jsou pro něj vždy na prvním místě. Jeho lidé jsou se zákazníky v dobrém i zlém, ale každopádně vždy na jejich straně. Jako hlavní cíl má pozitivní zákaznickou zkušenost. Jeho přesvědčením je, že lidé mají dost jiných starostí, tak proč by se měli stresovat s energiemi.

Image - Ing. Zdeněk Martinec

Ing. Zdeněk Martinec

Finanční ředitel, člen představenstva

Na první pohled ze Zdeňka sálá pozitivní energie, kterou chce nasměrovat do podpory business intelligence a nových zákaznicky orientovaných technologií. Zdeňkův tým je silný v klasickém pojetí controllingových financí, zároveň je i plnohodnotným partnerem v obchodním rozhodování.

Image - Tomáš Hrdlička, MBA

Tomáš Hrdlička, MBA

Ředitel obchodu a strategického rozvoje, člen představenstva

Zákazník musí být středobodem zájmu společnosti a jejího strategického rozvoje. Tomáš a jeho tým chtějí znát zákazníka do všech podrobností. Musíme být natolik 'inteligentní', abychom znali nejen aktuální potřeby našich zákazníků, ale i jejich budoucí tužby. Jenom tak můžeme být lepší než ostatní, to je Tomášovo krédo, které prosazuje s energií sobě vlastní.