Vyhledat na webu
Zavřít

Vedení společnosti

Členové představenstva a ředitelé jednotlivých oddělení mají společný cíl. Měnit svět energií ve prospěch zákazníků.

Jsme Centropol
a jsme na to hrdí

Záleží nám na tom, abychom vždy našli to nejlepší řešení na míru vašim potřebám. I když energetika umí být složitá, vždy dokážeme poradit a vše vysvětlit tak, abyste tomu rozuměli. Vážíme si vašeho času, proto hledáme jednoduchá řešení. Snažíme se být po ruce online i offline tam a tehdy, kdy nás potřebujete.

Nejde přeci o nic menšího než o váš domov. 

Ing. Aleš Graf, MBA
Ing. Aleš Graf, MBA
Majitel společnosti, předseda představenstva

Aleš přišel se skvělým nápadem ve správný okamžik. Nebál se postavit energetickým gigantům a začal měnit trh s energiemi ve prospěch zákazníků. Ani teď jako majitel společnosti nestojí stranou, aktivně se podílí na strategických rozhodnutích. Jak sám říká, měl štěstí i úspěch, a proto se dnes snaží pomáhat těm, kteří neměli ani jedno.

Ing. Zdeněk Martinec
Ing. Zdeněk Martinec
Finanční ředitel, člen představenstva

Už na první pohled ze Zdeňka sálá pozitivní energie, kterou posílá do podpory business inteligence a nových, zákaznicky orientovaných technologií. Zdeňkův tým je silný v klasickém pojetí controllingových financí, zároveň je i plnohodnotným partnerem v obchodním rozhodování.

Ing. Jiří Matoušek
Ing. Jiří Matoušek
Marketingový ředitel, člen představenstva

Jiří disponuje hlubokou znalostí energetiky i její probíhající transformace. Získané zkušenosti využívá k tomu, aby se svými týmy a kolegy přetvářel energetický trh na férové, přátelské prostředí a energetika dostávala lidskou tvář. Lidskost je zároveň klíčovou hodnotou Centropolu a Jiří je přesvědčen, že mít spokojené zákazníky nestačí. Podle něj je třeba formovat zákaznické procesy, vybírat spolupracovníky a řídit firmu tak, aby se z jejích klientů stávali fanoušci.

Pavel Mencl
Pavel Mencl
Obchodní ředitel, člen představenstva

Pavel má zkušeností na rozdávání. Začínal na juniorních pozicích a postupně se vypracoval až do vedení společnosti. Celé čtvrtstoletí jeho profesionální kariéry se pojí s vytvářením a realizací nejrůznějších strategií. Jejich prvořadým cílem je vždy spokojený zákazník, což je základní předpoklad úspěchu každé společnosti.

Ing. Antonín Středa
Ing. Antonín Středa
Ředitel zákaznické administrativy

Tondovy vzpomínky sahají do samotných počátků naší společnosti. Jen málokdo zná Centropol od sklepa až po půdu jako on. Cennými zkušenostmi a rozvahou podporuje početný tým kolegů, kteří zodpovídají dotazy, radí zákazníkům a pečují o jejich platby. Mravenčí práce jeho týmu je nepostradatelná i pro ostatní oddělení naší společnosti.