Vážení zákazníci, omlouváme se, ale operátoři na naší zákaznické lince v těchto dnech řeší větší počet požadavků, než je obvyklé. Abyste se vyhnuli čekání na telefonu, využijte naši samoobsluhu. Pokud vám letos končí závazek, budeme vás brzy kontaktovat s novou nabídkou a cenou ještě více pod stropem. Více informací

Státní podpora vám pomůže s vysokými náklady na bydlení

Čerpejte podporu na menší úpravy bydlení, jako je zateplení střechy, výměna oken a další. Program zároveň nevyžaduje, abyste měli finance předem.

Více informací ->

Zastropování cen

Zastropování cen silové elektřiny a zemního plynu platí od 1. 1. 2023. Maximální cena elektřiny je 6,05 Kč/kWh a plynu 3,03 Kč/kWh, včetně DPH.

Úsporný tarif

Jednorázový státní příspěvek pro domácnosti. Odpuštění POZE, které platí od října 2022 do konce roku 2023.

Příspěvek na bydlení

Pomůže vám pokrýt náklady na bydlení a to včetně energií. Pro domácnosti, které mají náklady na bydlení vyšší, než je 30 % příjmů celé jejich domácnosti.

Doplatek na bydlení

V případě, že vaše příjmy nejsou dostatečné a situaci nezlepší ani příspěvek na bydlení, doplatek by měl zajistit, že po úhradě nezbytných nákladů zůstane potřebná část na živobytí.

Příspěvek na dítě

Jednorázový mimořádný příspěvek 5 000 Kč na každé dítě pro rodiny, které mají roční příjem nižší než 1 milion korun. Dále pak opakovaná podpora vyplácená nezaopatřenému dítěti.

Pomoc v hmotné nouzi

Pokryje úhradu základních životních potřeb členů společné domácnosti. Jedná se o potraviny, oblečení, obuv, hygienické potřeby apod.

Mimořádná okamžitá pomoc

Pokud nastane mimořádně nepříznivá situace, kterou je potřeba řešit okamžitě,
je možné požádat o jednorázovou dávku.

V případě, že si nevíte rady, obraťte se na nejbližší pracoviště Úřadu práce nebo kontaktujte poradenskou linku na telefonním čísle +420 800 779 900
(provozní doba po a st: 8:00-17:00, út a čt: 8:00-15:00 a pá: 8:00-13:00).

Šetřit energiemi má smysl

V době rostoucích cen energií nám záleží na tom, abyste měli všechny potřebné informace a věděli, kde je opravdu efektivní začít šetřit. Proto pro vás hledáme a počítáme stále nové tipy, jak snížit spotřebu elektřiny vaší domácnosti. Našim zákazníkům je dokonce přidáváme do každé faktury.

Zajímají vás aktuální informace?

Novinky k úsporám a státní pomoci v boji s vysokými cenami energií vám pošleme do e-mailové schránky.

Odesláním e-mailu berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.