Vážení zákazníci, omlouváme se, ale operátoři na naší zákaznické lince v těchto dnech řeší větší počet požadavků, než je obvyklé. Abyste se vyhnuli čekání na telefonu, využijte naši samoobsluhu. Pokud vám letos končí závazek, budeme vás brzy kontaktovat s novou nabídkou a cenou ještě více pod stropem. Více informací

Speciální vydání časopisu Céčko

Aktuální vydání Céčka je speciál plný užitečných rad a tipů na úspory. Přehledně jsme uspořádali nejrůznější úsporná opatření. Některá vyžadují malou úpravu životních návyků, jiná jsou o rozsáhlejší změně. Přidali jsme také informace o vládní pomoci, zastropování cen i příspěvku na bydlení. Kromě křížovky uvnitř najdete užitečné informace a inspiraci, jak lépe zvládnout současné náročné období. Přejeme příjemné čtení.

Céčko věnované úsporám si stáhnete kliknutím na obrázek.

Náš časopis Céčko

Céčko je jeden z hlavních komunikačních prostředků mezi námi a našimi zákazníky, kde se snažíme lidskou řečí přibližovat svět energetiky. Můžete si v něm přečíst články, které se věnují širokému spektru témat, od tipů na výlety, přes rozhovory se zajímavými osobnostmi až po rady, jak nejlépe ušetřit za energie. V každém Céčku si přijdou na své i milovníci křížovek.
Ti nejrychlejší vyhrávají originální dárky od Centropolu.

Časopis z větší části tvoříme sami. My přece nejlépe víme, jak to u nás chodí, co naši zákazníci potřebují vědět a s čím jim můžeme pomoci.

Chcete posílat užitečné informace?

Aktuální časopis Céčko je plný užitečných rad a tipů na úspory. Najdete tam i informace o vládní pomoci, zastropování cen a příspěvku na bydlení.

Nejen časopis Céčko, ale i novinky z oblasti úsporných opatření, vám rádi zašleme do vaší e-mailové schránky.

Starší vydání Céčka

Pro stažení časopisu stačí kliknout na obrázek.

Zima 2021
Jaro 2021
Podzim 2021