Stěhuji se

Ani taková událost, jako je stěhování do nového bytu nebo domu, nemusí být žádnou noční můrou. Přečtěte si, jak postupovat. Je to jednoduché a většinu věcí vyřešíme za vás.

Nejdříve ukončete smlouvu

Vyplňte Žádost o ukončení smlouvy a přiložte kopii dokladu o změně bydliště – například ukončení nájemní smlouvy, výpis z katastru nemovitostí nebo kupní smlouvu. Dokumenty zašlete e-mailem na nebo poštou na adresu CENTROPOL ENERGY, a.s., Vaníčkova 1594/1, 400 01 Ústí nad Labem. Pokud máte smlouvu na dobu určitou, máte tři možnosti, jak postupovat dál.

Smlouvu převedeme do vašeho bydliště

Pošlete nám e-mailem nebo přes kontaktní formulář údaje o novém odběrném místě a budeme Vás kontaktovat pro sepsání smlouvy.

Stávající smlouvu přepíšeme na nového majitele/nájemníka

Smlouvu, kterou ukončujete, můžeme také přepsat na nového majitele nebo nájemníka v místě, ze kterého se stěhujete. Stačí, když nám napíšete jméno nového odběratele, jeho trvalou a korespondenční adresu, rodné číslo, požadovaný způsob platby a případně i platební údaje.

Pokud ve starém bytě nebude nikdo bydlet, provedeme demontáž měřiče

Pokud zůstane váš původní byt nebo dům neobydlený, provedeme demontáž plynoměru a elektroměru. Jak na to, vám poradíme v článku Chci provést demontáž měřiče.