Vyhledat na webu
Zavřít

Fotovoltaika

Chytejte energii slunce do sítě

Vhodné pro všechny distribuční sazby

Střecha je samozřejmě důležitá primárně k tomu, aby na vás nepršelo, ale proč tu velkou plochu nevyužít ještě jinak? 

Vždyť radost ze sluníčka může být ještě mnohem větší a také výnosnější. Slunečnice by mohly vyprávět. Zkuste si namodelovat svoji vlastní fotovoltaickou elektrárnu. Uvidíte kolik

U našeho partnera Viapower si můžete nechat připravit kalkulaci a zpracovat celý projekt od našeho A to včetně slevy, kterou jsme pro vás domluvili!

Sami si tady zkuste namodelovat vlastní fotovoltaickou elektrárnu. Získáte tak orientační přehled o tom, v jakých cenových hladinách se pohybuje samotná instalace FVE, jak vysokou dotaci můžete od státu dostat a co je nejdůležitější, jak velkou úsporu vám to přinese.

Výkon solárních panelů je pouze modelový, počítá s hybridním střídačem a se sklonem střechy 35° a orientací střechy na jih, což je optimální. Pokud je střecha orientovaná jiným směrem, reálné výsledky se mohou být odlišné. Přesnou konfiguraci může zajistit společnost Viapower s.r.o.

Ve výpočtech zohledňujeme aktuální podmínky pro získání dotací z programu Nová zelená úsporám a cenu elektřiny ve výši 4 700 Kč/MWh navýšenou o ceny distribuce dle zvolené distribuční sazby, systémové služby, daň z elektřiny a DPH. Cenu elektřiny si můžete sami upravit.