Vyhledat na webu
Zavřít

Chytrá domácnost
a úspory

Zákazníci Centropolu mají v e-shopu IMMAX.cz 25% slevu na celou chytrou domácnost.  Pomáháme tak snížit výdaje nejen za energie, ale i při pořízení úsporných spotřebičů či chytrých řešení.

Chci slevu

Nižší náklady s chytrou domácností

Chytrá domácnost usnadní život a uspoří čas, energii i finance. Jedná se o navzájem propojené vybavení domácnosti od vytápění, zabezpečení, osvětlení, domácích spotřebičů, až po stínění, chlazení a větrání.

25% sleva na nákup balíčků i jednotlivých produktů IMMAX

Začátečník

Začátečník

Objevte základní výhody a funkce chytré domácnosti IMMAX NEO.

Cena pro naše zákazníky
1 909 Kč
Chci slevu

Začít můžete chytrou LED žárovku, vnitřní zásuvku a termostatickou hlavici. Díky chytré bráně Smart Bridge lze všechna zařízení propojit do jednoho ovladatelného celku. 

Pokročilý

Pokročilý

Sada je sestavená pro ty, kteří pomalu svou chytrou domácnost rozšiřují.

Cena pro naše zákazníky
4 157 Kč
Chci slevu

Součástí je chytrá žárovka, vnitřní zásuvky, termostatická hlavice, LED pásek, multi senzor 4v1, prodlužovací přívod a řídící brána SMART Bridge.

Odborník

Odborník

Pro milovníky chytré domácnosti jsme připravili speciální sadu nejoblíbenějších produktů.

Cena pro naše zákazníky
5 955 Kč
Chci slevu

Součástí je smart žárovka, vnitřní zásuvka, termostatická hlavice, LED pásek, multi senzor 4v1, prodlužovací přívod, ovládání garážových vrat, senzor teploty a vlhkosti, vnitřní kamera VALL-I.

Pohodlí a úspory vedou k pořízení chytré domácnosti

Úspora energie
Snížíte náklady na energii tím, že budete monitorovat a řídit spotřebu energie. Využijete časovače pro vypnutí světel nebo topení.

Hospodárnost a trvanlivost
Chytré zavlažování šetří vodu, protože zavlažuje vaše rostliny jen když je to potřeba. Díky tomu spotřebujete méně vody. Chytré osvětlení prodlouží životnost žárovek tím, že reguluje intenzitu světla a prodlouží životnost žárovek.

Komfort a pohodlí
Chytrá domácnost vám umožní ovládat různá zařízení z jednoho místa.  Můžete například ovládat teplotu v místnosti, zhasínat a zapínat světla nebo nastavovat budíky přes aplikaci na mobilním telefonu.

Mám zájem o slevu

Jméno a příjmení
Datum narození(Required)
Tím si ověříme, že jste to vy.

Odesláním vyplněného formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/la s pravidly akce.

Označením zaškrtávacího pole a odesláním tohoto dotazníku potvrzuji, že:(Required)
Označením zaškrtávacího pole a odesláním tohoto dotazníku potvrzuji, že:(Required)

Kompletní pravidla akce „Sleva na chytrou domácnost“ jsou k přečtení zde.

Aplikace IMMAX NEO PRO

Produkty Immax NEO jsou kompatibilní s iOS, Android a systémy TUYA, LIDL. Stáhněte si aplikaci NEO PRO, pomocí které budete svou chytrou domácnost ovládat. Je to jediná aplikací v České republice, která vám ukáže, jak velkou úsporu jste v měřených období dosáhli.

VIP sleva pro naše zákazníky na spotřebiče SAMSUNG

Velkou část elektrické energie v domácnosti ukrojí spotřebiče, bez kterých se už v dnešní době neobejdeme. Zákazníci Centropolu dosáhnou na výjimečnou slevu při nákupu výrobků Samsung v partnerském e-shopu.