Pro nové pod stropem, pro naše ještě níž

Pod cenový strop dostaneme postupně všechny naše zákazníky. S končícím závazkem každého kontaktujeme a stlačíme cenu plynu až o 12,4 %  pod cenový strop. K tomu ještě získají možnost nakoupit spotřebiče Samsung s výraznou slevou.

Získejte energie pod stropem při přechodu k Centropolu

  • Plyn za 2 648 Kč/MWh vč. DPH (2 189 Kč bez DPH),  fixní plat jen 30, 55, 110 Kč bez DPH
  • Elektřina za 5 736 Kč/MWh vč. DPH
    (4 740 Kč bez DPH), fixní plat jen 102 Kč bez DPH
  • Sleva na elektroniku jako bonus pro zákazníky

Stabilně

Výrobu elektřiny rezervujeme s předstihem a zásobníky plníme zemním plynem tak, aby naši zákazníci měli vždy dobrou cenu a stabilního dodavatele.

Chci vědět víc →

S péčí a pochopením

Naše služby stále zlepšujeme a nasloucháme tomu, co říkáte. Na GoogluSeznamu jsme díky vám nejlépe hodnoceným dodavatelem za poslední rok.

Do samoobsluhy →

Opravdu férově

Pro rok 2023 jsou ceny elektřiny a plynu zastropované. Aktuální situace nám ale umožňuje nabídnout novým i našim zákazníkům ceny nižší.

Přejít k Centropolu →

Šetřit energiemi má smysl

Stále nám záleží na tom, abyste věděli, kde je opravdu efektivní začít šetřit a snížit si tak náklady za energie i v době klesajících cen na velkoobchodních trzích.  Proto pro vás hledáme a počítáme stále nové tipy, jak snížit spotřebu elektřiny vaší domácnosti. Našim zákazníkům je dokonce přidáváme do každé faktury.

samoobsluha

Tady jste vždy první na řadě

V naší online samoobsluze jste vždy první na řadě. Sami tak bez čekání můžete třeba:

  • upravit kontaktní údaje
  • nastavit formu vyúčtování i plateb…
  • postarat se o energie svým blízkým a spoustu dalšího

Vlastní fotovoltaika

Zvýšit energetickou soběstačnost s vaší fotovoltaickou elektrárnou vám pomůžeme od prvního písmene v projektu až po poslední šroubek na střeše.

fotovoltaika_ilustrace

Říkají o nás…

Záleží nám na tom, jak nás hodnotíte. Když narazíme v recenzích na problém, snažíme se ho okamžitě řešit a uživatele kontaktovat. Vybrané recenze:

Přibližujeme svět energetiky

Vznikli jsme roku 2002 a naší vizí je přibližovat svět energií lidem. Mluvit srozumitelným jazykem, poskytovat maximální péči, nabízet výhodnější ceny a být k dispozici, když nás potřebujete. Staráme se o 289 000 odběrných míst, do kterých dodáváme energie rodinám, firmám, obcím i krajům. Vážíme si toho a pokračujeme v našem úsilí o proměnu energetického trhu.

#
Férová energie

Bojujeme za férový trh s energiemi, v minulosti jsme například iniciovali sepsání Deklarace dodavatelů elektřiny a plynu, která předběhla novelu energetického zákona. V dnešní složité době nečekáme a jednáme se členy vlády. Předkládáme návrh, kterým by se mohla řídit cena silové elektřiny na velkoobchodním trhu.

#
Jsme posedlí úsporami

Minimalizujeme náklady a energie nakupujeme co nejvýhodněji. Abychom společně šetřili vaši peněženku i životní prostředí, hledáme pro vás cestu, jak snižovat spotřebu.

#
Nasloucháme zákazníkům

Neustále sbíráme vaše podněty a ty pak promítáme do podoby našich služeb. Řešíme vaše potřeby. Třeba unikátním Stěhovacím balíčkem. Naše smlouvy a vyúčtování jsou psané lidsky, aby jim rozuměl opravdu každý.

Sjednejte si cenu elektřiny nebo plynu pod stropem

Zařiďte si smlouvu na dobu neurčitou s cenami pod cenovým stropem a získejte 500 Kč do Datartu.