Vážení zákazníci, omlouváme se, ale operátoři na naší zákaznické lince v těchto dnech řeší větší počet požadavků, než je obvyklé. Abyste se vyhnuli čekání na telefonu, využijte naši samoobsluhu.

×

Ceny energií snižujeme
kdykoli to jde

Sjednejte si online smlouvu pro nové odběrné místo. Získáte tak jistotu výhodných cen s možností výběru  závazku.

 • Cena elektřiny od 4 476 Kč/MWh vč. DPH (3 699 Kč/MWh bez DPH)
 • Cena plynu od 2 104 Kč/MWh vč. DPH (1 739 Kč/MWh bez DPH)
 • Možnost výběru doby závazku
close
 • Zadejte své telefonní číslo a my se co nejdřív ozveme

  zásuvka centropol Ke každé kalkulaci od nás obdržíte chytrou zásuvku zdarma
 • Aby byla naše nabídka co nejpřesnější, připravte si své poslední vyúčtování. Už jen za nezávaznou nabídku od nás obdržíte chytrou zásuvku zdarma.

  Odesláním berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výhodně

Výhodnou cenou za energie a malou odměnou k nabídce či online smlouvě to u nás teprve začíná. Dále našim zákazníkům nabízíme atraktivní slevy u našich partnerů.

Slevy a další výhody

Zastropované ceny energií

Našim zákazníkům, kteří mají zasmluvněnou cenu nad stropem a smlouva jim končí v roce 2024 nebo později, posíláme návrh na změnu smlouvy s nižšími cenami.

Více informací

S péčí a pochopením

Naše služby stále zlepšujeme a nasloucháme tomu, co říkáte. Na GoogluSeznamu jsme díky vám nejlépe hodnoceným dodavatelem za poslední rok.

Do samoobsluhy

Od nás dostanete něco navíc

Tak například slevy při nákupu zboží nebo služeb u našich partnerů. Kdo by si nechtěl výhodně pořídit úsporné spotřebiče, elektroniku nebo třeba konzultaci k vytápění domácnosti.

Samsung výrobky za skvělé ceny
Samsung výrobky za skvělé ceny

Potřebujete vyměnit lednici? Vybírejte úsporné spotřebiče se slevou, na kterou jen tak někdo nedosáhne. Jak je to možné? Dáme vám přístup do partnerského e-shopu, který není pro každého.

25% sleva na chytrou domácnost
25% sleva na chytrou domácnost

Jste zvědaví, co dovede? Pusťte se do objevování  chytré domácnosti.  Začít můžete jakkoli, třeba jen s chytrou zásuvkou, žárovkou nebo termostatickou hlavicí. Víte, že vám pohlídá efektivní využití energií?

Sleva na fotovoltaiku a tepelné čerpadlo
Sleva na fotovoltaiku a tepelné čerpadlo

Tentokrát na vás čeká sleva až 20.000 Kč. Poptejte instalaci fotovoltaiky a tepelného čerpadla u našich prověřených partnerů. Buďte bez starostí a nechte si poradit, vyřídit dotaci a na klíč vše zajistit.

Chci slevu

samoobsluha

Tady jste vždy první na řadě

V naší online samoobsluze jste vždy první na řadě. Sami tak bez čekání můžete třeba:

 • upravit kontaktní údaje
 • nastavit formu vyúčtování i plateb…
 • postarat se o energie svým blízkým a spoustu dalšího

Vlastní fotovoltaika

Zvýšit energetickou soběstačnost s vaší fotovoltaickou elektrárnou vám pomůžeme od prvního písmene v projektu až po poslední šroubek na střeše.

fotovoltaika_ilustrace

Říkají o nás…

Záleží nám na tom, jak nás hodnotíte. Když narazíme v recenzích na problém, snažíme se ho okamžitě řešit a uživatele kontaktovat. Vybrané recenze:

Přibližujeme svět energetiky

Vznikli jsme roku 2002 a naší vizí je přibližovat svět energií lidem. Mluvit srozumitelným jazykem, poskytovat maximální péči, nabízet výhodnější ceny a být k dispozici, když nás potřebujete. Staráme se o 289 000 odběrných míst, do kterých dodáváme energie rodinám, firmám, obcím i krajům. Vážíme si toho a pokračujeme v našem úsilí o proměnu energetického trhu.

Férová energie
Férová energie

Bojujeme za férový trh s energiemi, v minulosti jsme například iniciovali sepsání Deklarace dodavatelů elektřiny a plynu, která předběhla novelu energetického zákona. V dnešní složité době nečekáme a jednáme se členy vlády. Předkládáme návrh, kterým by se mohla řídit cena silové elektřiny na velkoobchodním trhu.

Jsme posedlí úsporami
Jsme posedlí úsporami

Minimalizujeme náklady a energie nakupujeme co nejvýhodněji. Abychom společně šetřili vaši peněženku i životní prostředí, hledáme pro vás cestu, jak snižovat spotřebu.

Nasloucháme zákazníkům
Nasloucháme zákazníkům

Neustále sbíráme vaše podněty a ty pak promítáme do podoby našich služeb. Řešíme vaše potřeby. Třeba unikátním Stěhovacím balíčkem. Naše smlouvy a vyúčtování jsou psané lidsky, aby jim rozuměl opravdu každý.