Vyhledat na webu
Zavřít

Stěhuji se

Pokud se budete stěhovat, pomůžeme s přepisem energií. Doporučujeme zanechat nám kontakt, ozveme se Vám, vše vysvětlíme a pomůžeme vyřešit.

Detailní postup

Chcete-li vše řešit sami bez pomoci, začněte tím, že vyplníte Žádost o ukončení smlouvy a přiložte kopii dokladu o změně bydliště – například ukončení nájemní smlouvy, výpis z katastru nemovitostí nebo kupní smlouvu.

Dokumenty zašlete e-mailem na obchod@centropol.cz nebo poštou na adresu CENTROPOL ENERGY, a. s., Vaníčkova 1594/1, 400 01 Ústí nad Labem. Pokud máte smlouvu na dobu určitou, máte tři možnosti jak postupovat dál.

Další možností je vyplnit si potřebné formuláře pomocí našeho online formuláře. Stačí postupovat krok po kroku a vyplněné formuláře Vám pošleme k podpisu do e-mailu. Stačí je pak vytisknout, podepsat a vybrat nejlepší cestu jak k nám dokumenty doručit. Informace a formuláře k přepisům naleznete na stránce Přepisy energií.

1. Smlouvu převedeme do Vašeho bydliště

Pošlete nám e-mailem nebo přes kontaktní formulář údaje o novém odběrném místě a budeme Vás kontaktovat pro sepsání smlouvy.

2. Stávající smlouvu přepíšeme na nového majitele/nájemníka

Smlouvu, kterou ukončujete, můžeme také přepsat na nového majitele nebo nájemníka v místě, ze kterého se stěhujete. Stačí, když nám napíšete jméno nového odběratele, jeho trvalou a korespondenční adresu, rodné číslo, požadovaný způsob platby a případně i platební údaje.

3. Pokud ve starém bytě nebude nikdo bydlet, provedeme demontáž měřiče

Pokud zůstane Váš původní byt nebo dům neobydlený, provedeme demontáž plynoměru a elektroměru. Jak na to, Vám poradíme v článku Chci provést demontáž měřiče.