Vyhledat na webu
Zavřít

Elektřina bez závazku se stropem

Cena stlačená pod cenovým stropem a navíc bez závazku, takže smlouvu můžete snadno změnit. Protože pro vás nemůžeme nakoupit dopředu, cenu elektřiny nefixujeme, ale pro rok 2023 jste krytí vládním stropem. 

Spočítat a sjednat online

Elektřina Bez závazku

 • Cena pod stropem ve výši 5 754 Kč (4 755 Kč bez DPH) za MWh 
 • Krytí vládním stropem do konce roku 2023 
 • Smlouva bez časového závazku (3měsíční výpovědní lhůta)

Kdy začít přemýšlet o produktu
Bez závazku?

Nenechte se zmást názvem Bez závazku se stropem, protože strop je jen jako krytípro rok 2023. Ve skutečnosti získáte cenu pod stropem ve výši 5 754 Kč (4 755 Kč bez DPH) za MWh. Smlouva je navíc bez závazku avelice jednoduše se můžete rozhodnout pro změnu produktu. 

Další informace najdete v detailním ceníku.

Detailní ceník

Již nelze sjednat
Elektřina

BEZ ZÁVAZKU se stropem

Segment: Domácnost

Distribuční rok: 2023

Platnost: od 15. 03. 2023

Vy se ptáte – my odpovídáme

 • Co musím doložit při přechodu k Centropolu?

  Je to velmi jednoduché – není potřeba dokládat vůbec nic. Pro přechod je nutná smlouva, předsmluvní informace a plná moc. Všechny tyto formuláře vám včas pošleme předvyplněné.

 • Jaký je rozdíl mezi vysokým a nízkým tarifem?

  Pokud používáte vysoký i nízký tarif, znamená to, že po část dne platíte nižší cenu za elektřinu. Nízký tarif se zapíná v různých regionech v různých částech dne. Spínání je řízeno centrálně pomocí hromadného dálkového ovládání (HDO).

 • Jak získám přístup do samoobsluhy?

  Pokud jste klientem Centropolu, máte možnost si všechny aktivity spojené s energiemi kontrolovat Online. S registrací vám pomůže náš specialista na Zákaznické lince 478 575 555, který vám vygeneruje heslo potřebné pro vstup a poradí vám se základním nastavením.

 • Jaký je rozdíl mezi odstoupením od smlouvy a výpovědí?

  Odstoupit od smlouvy s novým dodavatelem můžete bezplatně do 14 dnů od podpisu. Po uplynutí této lhůty obvykle přicházejí na řadu sankce. Těm se můžete vyhnout, pokud podáte výpověď.

  Výpověď můžete podat až do 15 dnů od zahájení dodávek energií, a to bez jakýchkoli poplatků. Podmínkou ovšem je, že jste smlouvu uzavřeli s podomním obchodníkem nebo na dálku – například telefonicky. Pokud jste smlouvu uzavřeli osobně na pobočce, výpověď podat nemůžete.

 • Kde najdu svoje zákaznické číslo?

  Vaše zákaznické číslo začíná písmenem Z a naleznete ho v pravém horním rohu vaší faktury nebo platebního kalendáře. Zákaznické číslo používejte, pokud s námi řešíte jakoukoli situaci. Pomůže nám to rychleji najít vaše údaje.

Máte zájem o tento produkt? Zanechte nám kontakt prosím.

Jsem zákazník(Required)
(Required)
Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.