Vyhledat na webu
Zavřít

Plyn Bez závazku pro začátek

Produkt se smlouvou na dobu neurčitou bez fixované ceny. Po jednom roce dojde k automatické změně na produkt BEZ ZÁVAZKU, který je určen pro věrné zákazníky.

Tohle získáte
s produktem
Bez závazku pro začátek

 • Smlouva bez časového závazku (3měsíční výpovědní lhůta)  
 • Možnost kdykoliv udělat změnu
 • Možnost výběru typu komunikace a platebních transakcí 

Kdy začít přemýšlet o produktu bez závazku?

S plynem Bez závazku pro začátek máte absolutní volnost závazku. Svoje výdaje tak držíte pevně pod kontrolou. Zároveň si můžete vybrat způsob komunikace, placení záloh i vracení přeplatků. Vyúčtování vám tedy rádi pošleme domů i v papírové podobě, abyste si ho mohli založit a kdykoliv se k němu vrátit.

Další informace najdete v detailním ceníku.

Detailní ceníky

Již nelze sjednat
Plyn

BEZ ZÁVAZKU PRO ZAČÁTEK

Segment: Domácnost i Podnikatel

Distribuční rok: 2022

Platnost: od 01. 11. 2022

Vy se ptáte – my odpovídáme

 • Co musím doložit při přechodu k Centropolu?

  Je to velmi jednoduché – není potřeba dokládat vůbec nic. Pro přechod je nutná smlouva, předsmluvní informace a plná moc. Všechny tyto formuláře vám včas pošleme předvyplněné.

 • Jak získám přístup do samoobsluhy?

  Pokud jste klientem Centropolu, máte možnost si všechny aktivity spojené s energiemi kontrolovat Online. S registrací vám pomůže náš specialista na Zákaznické lince 478 575 555, který vám vygeneruje heslo potřebné pro vstup a poradí vám se základním nastavením.u003cbr /u003eu003cbr /u003eu0026nbsp;

 • Jaký je rozdíl mezi odstoupením od smlouvy a výpovědí?

  Odstoupit od smlouvy s novým dodavatelem můžete bezplatně do 14 dnů od podpisu. Po uplynutí této lhůty obvykle přicházejí na řadu sankce. Těm se můžete vyhnout, pokud podáte výpověď.u003cbr /u003eu003cbr /u003eVýpověď můžete podat až do 15 dnů od zahájení dodávek energií, a to bez jakýchkoli poplatků. Podmínkou ovšem je, že jste smlouvu uzavřeli s podomním obchodníkem nebo na dálku – například telefonicky. Pokud jste smlouvu uzavřeli osobně na pobočce, výpověď podat nemůžete.

Nejjednodušší cesta, jak získat plyn je online.

Abychom opravdu snižovali naše náklady a mohli tak být pro vás ještě účinnějším nárazníkem proti výkyvům a nestabilitě trhu, doporučujeme všem zájemcům o férové energie online smlouvu.