Vyhledat na webu
Zavřít

Centropol Energy přichází s revolucí v cenách elektřiny a plynu.

Novinky.cz, 4. 9. 2017

Centropol Energy přichází s revolucí v cenách elektřiny a plynu. Výhody mají i běžní spotřebitelé

Zatímco dříve byly nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu dostupné jen velkým firmám, nyní mohou u Centropol Energy tyto výhody čerpat i běžní spotřebitelé. Oblíbený tarif Kamarád kopíruje vývoj burzovních cen a konečná cena může klesat bez omezení.

Přední dodavatel elektřiny a plynu Centropol Energy revolučním způsobem změnil nabídku produktů. Nyní si na své přijdou všichni zákazníci, ať už preferují smlouvu na dobu určitou nebo neurčitou. Nová produktová řada Kamarád dokonce představuje TOP nabídku mezi současnými tarify. Zákazníci platí podle toho, za jakou cenu nakupují ty největší společnosti na energetické burze. Jde jednoznačně o nejoblíbenější produkt z nové nabídky.

Vskutku revoluční tarif tedy dává i běžným spotřebitelům výsady, které do té doby měly pouze velké firmy: když cena klesá, platí skutečně méně.

“Při snižování velkoobchodních cen tak cena pro zákazníky může klesat bez omezení,” vysvětluje Lenka Procházková, manažerka Útvaru řízení vztahu se zákazníky společnosti Centropol Energy, proč je právě tento produkt u zákazníků naprostým hitem.

Centropol Energy je tak jednou z prvních společností, které na první místo staví transparentní ceny a férový přístup k zákazníkům.

https://www.novinky.cz/komercni-clanky/447918-centropol-energy-prichazi-s-revoluci-v-cenach-elektriny-a-plynu-vyhody-maji-i-bezni-spotrebitele.html