Vyhledat na webu
Zavřít

Křest nového CD Lenky Graf

, 8. 8. 2017

I když většinu roku pobývá Lenka Graf v zahraničí, její umělecké a mecenášské aktivity jsou stále četnější a intenzivnější.

Vzpomínáme na nádherný koncert s Evou Urbanovou, který v roce 2015 dotvářel neopakovatelnou atmosféru vánočních svátků. V živé paměti má severočeská metropole mimořádný zážitek spojený s vystoupením Štefana Margity, hvězdy, která slavila a slaví úspěchy na operních scénách celého světa.

Nyní si Lenka Graf splnila svůj další velký sen, vydala své první CD. Křest to byl více než důstojný, reportáž Regionální televize CZ je všeříkající – byla to prvořadá společenská akce pražského léta!

Je ale již dobře známou skutečností, že se Lenka Graf nevěnuje jen hudbě. Je zakladatelkou Nadačního fondu Energie pomáhá. Cílem fondu je představit široké i odborné veřejnosti projekty, které mohou co nejefektivněji pomoci potřebným a zároveň otevřít i důležitá celospolečenská témata. Je zřejmé, že bez spolupráce se silnými a zapálenými partnery to nebude možné. Centropol je připraven stát se hrdým podporovatelem nadačních projektů!