Vyhledat na webu
Zavřít

Nečekejte a ušetřete za plyn 6500 korun ročně aneb jak platit co nejmíň

Blesk, 19. 6. 2018

Nejvýhodnější ceník plynu i elektřiny teď dostanou všichni noví zákazníci Centropolu, a to bez výjimky! Na elektřině navíc ušetříte dalších 1500 korun ročně. Tyto maximálně férové a výhodné podmínky nyní sjednáte snadno a rychle online.

S produktem DŮVĚRA od Centropolu získáte nejnižší možnou cenu plynu i elektřiny, a to bez jakýchkoliv závazků! Cenovou výhodnost průběžně sledujeme a cenu pravidelně aktualizujeme, aby zůstala co nejnižší. Stále tak u nás máte jistotu, že máte energie tak levné, jak to jen jde.

Centropol tak pokračuje v zavádění revolučních ceníků pro domácnosti. Kromě transparentního přístupu k zákazníkům chce být také maximálně fér. Proto můžete od smlouvy odstoupit kdykoliv a bez sankcí.

Začněte šetřit hned! Požádejte o výhodnou smlouvu s nejnižší možnou cenou ZDE. Nebo zavolejte do call centra na číslo 478 575 555. Pracují zde profesionálové, kteří se střídají ve směnách od 7 hodin ráno do 8 hodin večer, a to od pondělí do pátku.

O společnosti Centropol

Je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů elektřiny a plynu v České republice. Obsluhuje na 300 000 odběrných míst z řad domácností, firem a institucí. Firma se dlouhodobě umísťuje v první stovce nejvýznamnějších českých firem v žebříčku, který vyhlašuje Sdružení CZECH TOP 100. V roce 2017 přesáhnul obrat společnosti Centropol sedm miliard korun. Majitelem a jediným akcionářem je český podnikatel Aleš Graf. Centropol je členem Svazu průmyslu a dopravy ČR.