Vyhledat na webu
Zavřít

Nečekejte a ušetřete za plyn 6500 korun ročně. Jedinečná smlouva bez závazků a online

bydleni.cz, 27. 6. 2018

Nejvýhodnější ceník na plyn i elektřinu dostanou všichni noví zákazníci bez výjimky. Na elektřině navíc ušetříte dalších 1500 korun ročně. Tyto maximálně férové a výhodné podmínky nyní sjednáte snadno online. S produktem DŮVĚRA od Centropolu získáte nejnižší možnou cenu plynu i elektřiny, a to bez jakýchkoliv závazků. Cenovou výhodnost průběžně sledujeme a cenu pravidelně aktualizujeme, aby zůstala co nejnižší. Stále tak máte jistotu, že máte energie tak levné, jak to jen jde.

Centropol tak pokračuje v zavádění revolučních ceníků pro domácnosti. Kromě transparentního přístupu k zákazníkům chce být také maximálně fér. Proto můžete od smlouvy odstoupit kdykoliv a bez sankcí.

Začněte šetřit hned! Požádejte o výhodnou smlouvu s nejnižší možnou cenou ZDE. Nebo zavolejte do call centra na číslo 478 575 555. Pracují zde profesionálové, kteří se střídají ve směnách od 7 hodin ráno do osmi večer od pondělí do pátku, aby stíhali vyřizovat poptávky po tomto extrémně výhodném ceníku.

CENTROPOL ENERGY, a. s.

Jeden z nejvýznamnějších dodavatelů elektřiny a plynu v České republice. Poskytuje služby 300 000 odběrných míst v domácnostech, firmách a institucích. Majitelem a jediným akcionářem firmy je český podnikatel Aleš Graf.