Vyhledat na webu
Zavřít

Rodina v domku může ušetřit na energiích až 7500 Kč ročně

Blesk, 31. 5. 2018

Máte drahého dodavatele elektřiny a plynu? Přejděte ke společnosti Centropol. Stačí zajít do některého zákaznického centra ve velkých městech nebo jednoduše zavolat do call centra Centropolu.

Ušetřit za elektřinu a plyn je dnes jednoduché. Zatímco dodavatelé energií – například  ČEZ a E.ON – zdražují a někteří další tento krok připravují, společnost Centropol přichází s cenově výhodnými nabídkami. Domácnost tak může dosáhnout výrazných úspor.

Majitel rodinného domku může u Centropolu ročně uspořit za energie i 7500 korun. Oproti jinému dodavateli mu za plyn zůstane v peněžence ušetřeno až 6500 tisíce korun. U elektřiny může rodina s nižší spotřebou “získat” v porovnání s konkurencí i tisícovku ročně. Záleží na celkové spotřebě, například na intenzitě používání přímotopů.

Jak je ale možné, že Centropol nabízí cenově atraktivní produkty? Je jedním z největších dodavatelů elektřiny a plynu na českém trhu. Velikost firmy mu dovoluje nakupovat energie levně v době, kdy jsou ceny nízko, a vytvářet tak dlouhodobě zajímavé ceníky pro své zákazníky.

Informace u Centropolu zjistíte obratem

A jak si zjistíte potřebné informace? Stačí zavolat do call centra Centropolu na telefon

478 575 555. Jeho operátoři pracují od 7 do 20 hodin, aby zákazníci měli možnost volat si během dne podle potřeby. Čekat nemusíte, operátoři reagují rychle a jsou to profesionálové. Poradí vám nejjednodušší a cenově zajímavé řešení. Zkušenosti mají, až pětina zákazníků volajících do call centra Centropolu se zajímá o podmínky přestupu k tomuto významnému dodavateli elektřiny a plynu v ČR.

Pokud upřednostňujete osobní jednání, přijďte do jakéhokoli zákaznického centra Centropolu v Praze či krajských městech, kde si můžete promluvit s odborníkem a užít si rodinnou atmosféru. Centropol nabízí profesionální a osobní přístup svých zkušených pracovníků, kteří pro vás vyberou vhodný produkt a ceník. Takový přístup k zákazníkům ocenila letos v dubnu dokonce anketa – vyhlašovaná Sdružením CZECH TOP 100 – v rámci soutěže „100 obdivovaných firem ČR“.

V nabídce jsou různé atraktivní ceníky

Největší poptávka je mezi lidmi po produktové řadě Kamarád. Zatímco dříve byly nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu dostupné jen velkým firmám, nyní mohou u Centropolu tyto výhody čerpat i běžní spotřebitelé. Zákazníci platí podle toho, za jakou cenu nakupují největší společnosti na energetické burze. Díky Kamarádovi budete mít jistotu, že až ceny energií klesnou, i vy budete platit méně!

Noví zákazníci mohou využít produkt Důvěra. S ním získáte nejnižší možnou cenu elektřiny a plynu bez jakýchkoliv závazků. Od smlouvy můžete odstoupit kdykoliv a bez sankcí. Cenovou výhodnost pracovníci Centropolu průběžně sledují a cenu pravidelně aktualizují.

Ceník Mini je pak určen těm, kteří mají nízkou spotřebu elektřiny. Vhodný je pro malé byty, chatu či garáž.

Další informace najdete na www.centropol.cz