Tiskové zprávy

CENTROPOL ENERGY bude dodávat elektřinu a plyn do Jihlavy

28. 5. 2014

Jihlava je dalším z řady velkých měst, které se rozhodly změnit dodavatele a využít výhodné nabídky CENTROPOL ENERGY. Před nimi se stejně rozhodli v Liberci, Pardubicích, Sokolově, Litoměřicích, Písku a v mnoha dalších městech a obcích. Centropol dodává energie například i ministerstvům vnitra, spravedlnosti, životního prostředí či ministerstvu práce a sociálních věcí.

„Pro nás daňové poplatníky je dobře, že stále více měst, obcí a úřadů přichází na to, že je výhodné ceny za energie soutěžit.,“ komentoval novou zakázku obchodní ředitel a člen představenstva CENTROPOL ENERGY Lukáš Pokrupa.

CENTROPOL ENERGY dodá v rok trvajícím kontraktu Jihlavě elektřinu v celkovém objemu více než 13 GWh a plyn v objemu přes 26 GWh. Elektřinou a plynem budou vedle radnice zásobovány například Městská knihovna, Integrované centrum sociálních služeb, Dům dětí a mládeže, Dopravní podnik, Správa městských lesů a Zoologická zahrada a další příspěvkové organizace města.

Pomozte nám zlepšit web

Smyslem naší práce je ušetřit vám peníze i starosti, abyste byli spokojení a mohli svou energii věnovat těm, kteří ji potřebují.

Web neustále zlepšujeme. A budeme moc rádi, pokud nám v tom pomůžete. Vyplňte, prosím, dvanáct jednoduchých otázek v dotazníku, ať víme, co vás nejvíc trápí. Děkujeme!

Pomozte nám zlepšit web