Mobilní operátor CENTROPOL jako první virtuál otevírá pobočky

22. 10. 2013

„Vytvoření poboček je dalším krokem v budování skutečně plnohodnotného mobilního operátora. Chceme zákazníkům poskytovat komplexní služby a být jim co možná nejblíže. Naším záměrem je počet kontaktních míst neustále zvyšovat,“ řekl Lukáš Pokrupa, obchodní ředitel skupiny CENTROPOL, do které virtuální operátor CENTROPOL patří. Vedle již zmíněných měst otevírá CENTROPOL pobočky také v  Mladé Boleslavi, Děčíně, Kladně, Znojmě, Třebíči, Žďáru nad Sázavou a Kolíně. 

Pobočky budou mimo mobilních služeb zajišťovat i obsluhu zákazníků sesterské CENTROPOL ENERGY. „Na jednom místě tak budou mít zákazníci možnost vyřídit i požadavky spojené s dodávkou zemního plynu a elektřiny,“ doplnil Lukáš Pokrupa. 

Mobilní operátor CENTROPOL spustil své služby 9. září. „Současně se spuštěním robustní mediální kampaně jsme oslovili naše stávající zákazníky, kterým CENTROPOL ENERGY dodává energie. V  těchto dnech začínáme přímo oslovovat také ostatní domácnosti a podnikatele,“ uvedl Lukáš Pokrupa. Současně bude do rozvoje obchodních sítí zaměřených na přímý prodej mobilních služeb CENTROPOL investovat až 200 milionů korun. Cílem je oslovit především rodiny, kterým může CENTROPOL vedle mobilního volání, SMS a dat nabídnout také zajímavou kombinaci s dodávkami plynu a elektřiny. 

Na rozdíl od většiny stávajících virtuálních operátorů nabízí CENTROPOL svým zákazníkům paušální tarify. V prvních třech měsících mají zákazníci CENTROPOLu možnost získat měsíční tarify za jednu korunu. Po vyčerpání volných minut mohou volat do všech ostatních sítí za 1,50 Kč. CENTROPOL také připravil speciální cenové balíčky C-Energie zvýhodňující volání a odběr zemního plynu a elektřiny od sesterské společnosti CENTROPOL ENERGY.