Vážení zákazníci, omlouváme se, ale operátoři na naší zákaznické lince v těchto dnech řeší větší počet požadavků, než je obvyklé. Abyste se vyhnuli čekání na telefonu, využijte naši samoobsluhu. Pokud vám letos končí závazek, budeme vás brzy kontaktovat s novou nabídkou a cenou ještě více pod stropem. Více informací

Chceme se zlepšovat
pro vás

Názory všech našich zákazníků, jejich podněty a připomínky jsou pro nás důležitým vodítkem pro další zkvalitňování našich služeb a zlepšování zákaznické péče.

Chci odpovědět na otázky

Děkujeme za vyplnění dotazníku.

Záleží nám na tom, abyste za energie platili méně, a připomínáme i další výhody, které jsme pro Vás připravili. Jako náš zákazník získáte výraznou cenovou úsporu při nákupu moderních spotřebičů Samsung a produktů chytré domácnosti Immax.

Zákaznickou slevu nabízejí naši prověření partneři také zájemcům o vlastní fotovoltaickou elektrárnu nebo tepelné čerpadlo. A postaráme se rovněž o výkup přebytků z Vaší fotovoltaiky za aktuální cenu 3 500 Kč za MWh bez dalších poplatků. Jsme dodavatelem energií, o kterého se můžete opřít.