Prohlédněte si naše tipy na snížení spotřeby a spočítejte si, kolik můžete doma ušetřit.

Férová elektřina bez přeplácení

Od 1. 1. 2023 přecházejí na zastropovanou cenu všichni automaticky, ale co kdybyste ji mohli mít ještě letos? V určitých případech se to stihnout dá, byť jen na pár dní nebo týdnů, úspora i tak může být výrazná.

Spočítat a sepsat online

Naše nabídka

Elektřina
Bez závazku se stropem

Zastropovaná cena energie pro rok 2023.

Pouze
6 050 Kč za 1 MWh silové elektřiny vč. DPH.

Pro rok 2023 cena odpovídá cenovému stropu.
Smlouva je bez časového závazku s 3měsíční výpovědní lhůtou.
Do výše spotřeby 50 MWh/rok.

Detail produktu

Sjednat online

Aktuálně uzavíráme online smlouvy pro odběrná místa s maximální celkovou spotřebou 50 MWh ročně.

Něco navíc: Fixaci ceny vám nedržíme jen od zahájení dodávek do konce závazku. Smlouvám, které mají od podpisu smlouvy k zahájení dodávek 3 měsíce a méně, fixujeme navíc cenu i v této době.

Produkt Kamarád je starší typ produktu, který už aktuálně nenabízíme. Přesto je pro nás důležité, aby zákazníci, kteří si jej sjednali, měli informace o tom, jak se v roce 2021 vyvíjela cena elektřiny na burze. Ta totiž konečnou cenu dodávek přímo ovlivňuje. Více informací

Jak získat elektřinu za cenový strop
rychle, snadno a kompletně online?

Vyplňte formulář

Nejlépe to jde s posledním vyúčtováním po ruce. Stačí pár minut a máte hotovo.

Podepište, jednoduše tahem

Jednoduchým tahem prstem po dotykové obrazovce nebo myší dokument podepište

ruka drží telefon s nápisem hotovo a úsměvem Centropolu

Hotovo! Převod zařídíme za vás

Další už je na nás. O každém kroku vás budeme včas informovat. Záleží nám na tom, abyste byli v obraze.

Když řešíte elektřinu, jsme vám po ruce

Přepisy energií

Rádi vám pomůžeme v situacích, kdy potřebuje vyřešit přepsání odběrného místa na sebe nebo na nového majitele. Takových situací je celá řada.

Výkup elektřiny

Odkoupíme od vás přebytečnou elektřinu z obnovitelných zdrojů. Nabízíme zajímavé ceny a férové podmínky. S námi na elektřině vyděláte.

Šetřit energiemi má smysl

V době rostoucích cen energií nám záleží na tom, abyste měli všechny potřebné informace a věděli, kde je opravdu efektivní začít šetřit. Proto pro vás hledáme a počítáme stále nové tipy, jak snížit spotřebu elektřiny vaší domácnosti. Našim zákazníkům je dokonce přidáváme do každé faktury.

Vy se ptáte – my odpovídáme

 • Co musím doložit při přechodu k Centropolu?

  Je to velmi jednoduché – většinou není potřeba dokládat vůbec nic. Pro přechod je nutná smlouva, předsmluvní informace a plná moc. Všechny tyto formuláře vám včas pošleme předvyplněné. Pokud bychom přeci jen  potřebovali nějaké doplňující informace, náš operátor je s vámi projde a jednoduše se doplní.

 • Jaký je rozdíl mezi vysokým a nízkým tarifem?

  Pokud používáte vysoký i nízký tarif, znamená to, že po část dne platíte nižší cenu za elektřinu. Nízký tarif se zapíná v různých regionech v různých částech dne. Spínání je řízeno centrálně pomocí hromadného dálkového ovládání (HDO).

 • Jak získám přístup do samoobsluhy?

  Pokud jste klientem Centropolu, máte možnost si všechny aktivity spojené s energiemi kontrolovat online. S registrací vám pomůže náš specialista na Zákaznické lince 478 575 555, který vám vygeneruje heslo potřebné pro vstup a poradí vám se základním nastavením.

 • Jaký je rozdíl mezi odstoupením od smlouvy a výpovědí?

  Odstoupit od smlouvy s novým dodavatelem můžete bezplatně do 14 dnů od podpisu. Po uplynutí této lhůty obvykle přicházejí na řadu sankce. Těm se můžete vyhnout, pokud podáte výpověď.

  Výpověď můžete podat až do 15 dnů od zahájení dodávek energií, a to bez jakýchkoli poplatků. Podmínkou ovšem je, že jste smlouvu uzavřeli s podomním obchodníkem nebo na dálku – například telefonicky. Pokud jste smlouvu uzavřeli osobně na pobočce, výpověď podat nemůžete.

 • Kde najdu svoje zákaznické číslo?

  Vaše zákaznické číslo začíná písmenem Z a naleznete ho v pravém horním rohu vaší faktury nebo platebního kalendáře. Zákaznické číslo používejte, pokud s námi řešíte jakoukoli situaci. Pomůže nám to rychleji najít vaše údaje.

Sjednejte si zastropovanou cenu elektřiny

Zařiďte si smlouvu na dobu neurčitou s cenami na úrovni těch zastropovaných.